hlavicka
  TJ SOKOL POLABINY BADMINTON CVIČENÍ ŽEN SPV TURISTIKA VOLEJBAL  
stin
 




TOPlist

Aktualizace:
Středa 24 Srpen, 2016 11:52



zpět > naše turnaje

 

MezinÁrodnÍ dĚtskÝ badmintonovÝ turnaj

turnaj_deti_2010_nahled

 

Termín: sobota 9. října 2010, od 8.30 hodin
Místo: nová hala Univerzity Pardubice na Cihelně (12 kurtů) (mapa zde)
Startovné: 100 Kč/osoba
Disciplíny: dvouhry dívek a chlapců do 9,11 a 13 let
1998 -1999 U13
2000-2001 U11
2002-a mladší U9
Účast: 117 chlapců a dívek
Hrací systém: tabulky, pavouk KO
Míče: vlastní (péřové nebo plastikové, péřové mají přednost)
Časový pořad:
8.30-8.45 h. prezentace
8.45 h. losování
9.00 h. zahájení
16.00 h. ukončení turnaje s vyhlášením výsledků
Vedoucí turnaje: Ing. Josef Horáček
Vrchní rozhodčí turnaje: Martin Kulhánek
Partneři turnaje: magistrát města Pardubice, DTP studio Ing. Simona Formanová,
ÚMO Pardubice II. - Polabiny, rcm v.o.s.


Fotogalerie

fotogalerie zde 178 fotek

 

Výsledky

chlapci U9
1. Janoštík České Budějovice
2. Blažek Jan Lanškroun
3. Janoušek Petr Pardubice
4. Kubiš Daniel SK Prosek
5. Novotný Aleš Český Krumlov
6. Zelinka David SK Prosek
7.-8. Stupka Ondřej Vesec
Kříž Martin Pardubice
9. Flígr Vojtěch Dobruška
10.-13. Jurča Tomáš Lanškroun
Patera Tomáš SK Prosek
Hora Jan Plzeň
Vajsejtl Jaroslav Vesec
14.-17. Plšičík Vojtěch Pardubice
Máchal Martin Vesec
Lichý Jan Pardubice
Stropek Radim Český Krumlov

Hrálo se ve 4 základních skupinách, do dalších bojů postupovali hráčí z prvních 2 míst do dvou semifinálových skupin, vítězové pak hráli finále.

 

dívky U9
1. Krpatová Lucie Pardubice
2. Hejnová Julie Český Krumlov
3. Cibulková Eva Český Krumlov
4. Štronerová Michaela Český Krumlov
5. Dušková Denisa Bílá Hora
6. Jaklová Tereza Osík

Hrálo se systémem každý s každým.

 

chlapci U11
1. Waller David Astra Praha
2. Sebera Vojtěch Astra Praha
3. Aubus Marek Montas Hradec Králové
4. Vykydal Marek Pardubice
5.-8. Siegel Martin Osík
Chrobák Adam Lanškroun
Mišutka Vojtěch Benátky n. J.
Štefl Vít Děčín
9.-16. Driml Dan Osík
Tomčík Bohumil Benátky n. J.
Štěpánek Lukáš Benátky n. J.
Jorgel Kamil Polsko
Hrdlička Mikuláš Astra Praha
Vogt Natan Polsko
Marek Filip VSK Slavia Liberec
Neškrabal Filip Montas Hradec Králové
17.-23. Šimoník Richard České Budějovice
Ehm Matěj Pardubice
Juda Mateusz Polsko
Habětínek Ondřej Benátky n. J.
Grund Pardubice
Soběslavský Martin Český Krumlov
Perník Jan Český Krumlov
24.-28. Vraštiak Jakub Benátky n. J.
Červený David SK Prosek
Schlauf Marek Benátky n. J.
Podivín Václav SK Prosek
Pavlíček Miroslav Benátky n. J.
29.-36. Vidrmert Vojtěch Židlochovice
Jurka Jan SK Prosek
Kozel Petr Pardubice
Potoček M. SK Prosek
Kárník Josef Montas Hradec Králové
Častoral Vojtěch Plzeň
Bumbálek Šimon Vesec
Valta Tomáš Vesec

Hrálo se v 7 základních skupinách, do dalších bojů postupovali hráčí z prvních 2 míst do pavouka na 1 porážku.

dívky U11
1. Hadáčková Barbora České Budějovice
2. Stehlíková Kateřina Lanškroun
3. Járová Tereza Astra Praha
4. Vlášková Šárka SK Prosek
5.-8. Nešněrová Johana Benátky n. J.
Otáhalová Barbora Židlochovice
Krpálková Nikol Pardubice
Krpatová Lucie Pardubice
9.-16. Zuzáková Kateřina Benátky n. J.
Paukertová Eliška Lanškroun
Bártová Rozálie Pardubice
Adámková Jana Hořovice
Zbořilová Marie Židlochovice
Weinerová Tereza Pardubice
Antošová Adéla Astra Praha
Seibertová Adéla Pardubice
17.-19. Hlušičková Nikol Plzeň
Kobyláková Tereza Astra Praha
Houšková Kateřina SK Prosek
20.-25. Hojná Jitka Benátky n. J.
Čvančarová Barbora Slavia Liberec
Foukalová Iva Vesec
Horová Eva Plzeň
Procházková Veronika Ivančice
Slavíková Veronika Astra Praha

Hrálo se v 6 základních skupinách, do dalších bojů postupovali hráčí z prvních 2 míst a 4 z druhých míst do pavouka na 1 porážku.

 

chlapci U13
1. Lecián Kristián Astra Praha
2. Kupsa Jan Astra Praha
3. Čtvrtečka Josef Dobruška
4. Kocián Jindřich Osík
5.-8. Oborník Filip Pardubice
Bár Martin Ivančice
Srnec Matěj Benátky n. J.
Sedláček Jakub Dobruška
9.-12. Hurych Denis Pardubice
Žahourek Martin Benátky n. J.
Horčic Michal Benátky n. J.
Podmele Lukáš Pardubice
13. Plšičík Matěj Pardubice
14.-17. Kundera Stanislav Osík
Vidrmert M. Židlochovice
Opršal Vojtěch Osík
Cinner David Benátky n. J.

Hrálo se ve 4 základních skupinách, do dalších bojů postupovali hráčí z prvních 3 míst do pavouka na 1 porážku.

 

 

dívky U13
1. Srncová Veronika Židlochovice
2. Mróz Dominika Polsko
3. Krpatová Pavlína Pardubice
4. Fuchsová Michaela Pardubice
5.-8. Otáhalová Kateřina Židlochovice
Hándlová Varonika Ivančice
Vacková Pavlína Dobruška
Tůmová Karolína Ivančice
9.-12. Smejkalová Věra Lanškroun
Koscionek Weronika Polsko
Šemberová Michaela Lanškroun
Hlavsová Daniela Pardubice
13. Zlatníková Zita UK Hrad. Králové
14.-17. Neškrábalová Daniela Montas Hradec Králové
Wallstejnová Tereza Montas Hradec Králové
Görtlerová Tereza SK Prosek
Míšková Tereza Slavia Liberec

Hrálo se ve 4 základních skupinách, do dalších bojů postupovali hráčí z prvních 3 míst do pavouka na 1 porážku.

 

Partneři turnaje

Pardubice
dtp
rcm


recosa


 

Starší ročníky zde

 


BAZAR

Aktualizace: 18. 5. 2016

 
© TJ Sokol Polabiny Pardubice. All Rights Reserved. Webmaster: Zofri