hlavicka

PVŽ - CVIČENÍ Žen

23. 9. 2016

Ilava

Pozor, pozor!!! - REKONSTRUKCE I NA POL. ZŠ III.

Vzhledem k probíhající rekonstrukci elektrické sítě budou do konce září mimo provoz obě tělocvičny na ZŠ Polabiny III. (ZŠ napor. Eliáše 344.)

Aktuálně jsme získali od školy ZŠ Polabiny III. vyjádření, že tělocvična ještě není hotová a že zprovozněná bude pravděpodobně až od října, škola o tomto má informovat písemně na dveřích tělocvičny, tedy, že se cvičení PVŽ se rozhodně v pondělí 26.9.2016 konat nebude, děkuju.

7. 9. 2016

Dobrý den, dovoluji si Vás informovat o aktuálním stavu cvičení PVŽ:

- je nereálné, že bychom ještě otevřeli cvičení na Polabinské IV (nemáme vhodnou cvičitelku), na základě tohoto stavu Vám doporučuji přihlásit se na cvičení, které provozujeme v tělocvičně ZŠ Polabiny III (jedná se de facto o shodný typ cvičení jako na Polabinské IV), případně zvážit přihlášení do cvičení, které provozujeme na Polabinské II

- cvičení na Polabinské III začíná být z velké části zaplněno, ale ještě stále máme volná místa, další přihlášení do cvičení je možné provést na prvním cvičení, které proběhne (po e-mailové domluvě je možné zajistit dřívější termín přihlášení), faktické zahájení cvičení bude pravděpodobně ke konci září, tedy, až nám ZŠ Polabiny III zpřístupní tělocvičnu, aktuální informace najdete zde na tomto webu (případně se pokusíme aktuální informaci vyvěsit i na dveře tělocvičny)

- cvičení na Polabinské II bylo fakticky zahájeno toto úterý 6.9.2016, počet míst k přihlášení je ještě dostatečný (na tomto cvičení, v případě mé přítomnosti, je možno se přihlásit i na cvičení na Polabinské III)

S přátelským pozdravem za TJ SPP Pavel Maděra

31. 8. 2016

jested

Cvičení žen na ZŠ Polabiny III:

POZOR
v tělocvičně v Polabinách III se budou konat opravy, takže bude (navzdory původním slibům) schopná provozu až kolem 20.9.2016.
V době prvního cvičení 5. 9. se budete moct alespoň přihlásit (před vchodem do tělocvičny).

24. 8. 2016

jested

Cvičení žen v šk. roce 2016-17:

Zahajujeme další sezonu cvičení pro ženy.

Hodiny a co e cvičí viz. níže.

Cena: 600 Kč/rok při jedné hodině týdně

V hodinách se nejčastěji cvičí prvky z těchto cvičení: Zdravotní a relaxační cvičení, p-class, strečink, kalanetika, formování problémových partií apod. Za konkrétní obsah cvičení a cviků je zodpovědná cvičitelka a to s ohledem na skupinu cvičenek, kterým předcvičuje..

Cvičí se takto

Den hodina tělocvična cvičí druh cvičení
Úterý 19-20 h. ZŠ Polabiny II.
malá tělocvična
p. Velehradská kondiční, relaxační, formování problémových partií
Pondělí 18-19 h. ZŠ Polabiny III.
malá tělocvična
pí. Železná
pí. Tauferová
zdravotní, relaxační

Ceny

600 Kč/rok při jedné hodině týdně
- jedná se o jedno z nejlevnější cvičení tohoto typu v Pardubicích!
(platí se v hotovosti, kdy je vždy vystaven příjmový doklad a průkazka na jméno umožňující vstup na konkrétní zaplacené cvičení)

Přihlásit se můžete přímo na hodině konkrétního cvičení
(rezervace předem nelze z technických důvodů zajistit).

I když bychom Vám rádi poskytli neomezené množství míst k přihlášení na cvičení, tak bohužel počet přihlášených osob je omezen, platí zde přísloví, že "kdo dřív přijde, ten dřív mele" (o přijetí, či nepřijetí do cvičení rozhoduje na místě funkcionář TJ Sokol Polabiny Pardubice, případně paní cvičitelka).

Pozn. Při přihlášení jsou nutná tato data: jméno a příjmení, rodné číslo, adresa trvalého bydliště a finanční hotovost. Na základě zaplacení cvičení Vám ihned na místě bude vystaven a předán doklad potvrzující platbu (paragon) a též Vám bude vystavena a předána průkazka potvrzující vstup na Vámi zaplacené cvičení v daném školním roce."

Další informace

Další informace o cvičení získáte přímo na hodině konkrétního cvičení, neváhejte a přijďte mezi nás!

Pavel Maděra

e-mail: pavelmadera@seznam.cz

Cvičení žen 2016-17

letak_cviceni_zen

Aktuální informace o cvičení žen pro školnírok 2016-17.
Leták ke stažení