hlavicka

Středa 18 Květen, 2016 13:47

PVŽ - CVIČENÍ Žen

25. 1. 2016

Dobrý den, tímto se Vám jménem naší TJ omlouvám, ale jsem nucen zrušit dnes, tj. v pondělí 25.1.2016, zdravotní cvičení čen (PVŽ)od 19 do 20 hodin v tělocvičně na Polabinské IV. Důvodem zrušení cvičení je nemoc paní cvičitelky Jindry Misíkové a nedostupnost náhradní paní cvičitelky. Za případné komplikace se ještě jednou omlouvám. Pavel Maděra

15. 9. 2015

jested

Cvičení žen v šk. roce 2015-16:

Přihlásit se stále můžete (zatím ještě volná místa) přímo na hodině konkrétního cvičení, respektive, před započetím této hodiny (rezervace místa na cvičení nelze z technických důvodů předem nijak zajistit).

Cena: 600 Kč/rok při jedné hodině týdně

V hodinách se nejčastěji cvičí prvky z těchto cvičení: Zdravotní a relaxační cvičení, p-class, strečink, kalanetika, formování problémových partií apod. Za konkrétní obsah cvičení a cviků je zodpovědná cvičitelka a to s ohledem na skupinu cvičenek, kterým předcvičuje..

Cvičí se takto

Den hodina tělocvična cvičí druh cvičení
Úterý 19-20 h. ZŠ Polabiny II.
malá tělocvična
p. Velehradská kondiční, relaxační, formování problémových partií
Pondělí 18-19 h. ZŠ Polabiny III.
malá tělocvična
pí. Železná
pí. Tauferová
zdravotní, relaxační
Pondělí 19-20 h. ZŠ Polabiny IV. (Gymnázium)
velká tělocvična
p. Misíková zdravotní, relaxační

Ceny

600 Kč/rok při jedné hodině týdně
- jedná se o jedno z nejlevnější cvičení tohoto typu v Pardubicích!
(platí se v hotovosti, kdy je vždy vystaven příjmový doklad a průkazka na jméno umožňující vstup na konkrétní zaplacené cvičení)

Přihlásit se můžete přímo na hodině konkrétního cvičení
(rezervace předem nelze z technických důvodů zajistit).

I když bychom Vám rádi poskytli neomezené množství míst k přihlášení na cvičení, tak bohužel počet přihlášených osob je omezen, platí zde přísloví, že "kdo dřív přijde, ten dřív mele" (o přijetí, či nepřijetí do cvičení rozhoduje na místě funkcionář TJ Sokol Polabiny Pardubice, případně paní cvičitelka).

Pozn. Při přihlášení jsou nutná tato data: jméno a příjmení, rodné číslo, adresa trvalého bydliště a finanční hotovost. Na základě zaplacení cvičení Vám ihned na místě bude vystaven a předán doklad potvrzující platbu (paragon) a též Vám bude vystavena a předána průkazka potvrzující vstup na Vámi zaplacené cvičení v daném školním roce."

Další informace

Další informace o cvičení získáte přímo na hodině konkrétního cvičení, neváhejte a přijďte mezi nás!

Pavel Maděra

e-mail: pavelmadera@seznam.cz

Cvičení žen 2015-16

letak_cviceni_zen

Aktuální informace o cvičení žen pro školnírok 2015-16.
Leták ke stažení

Cvičení žen 2015-16

letak_cviceni_zen

Aktuální informace o cvičení žen pro školnírok 2015-16.
Leták ke stažení