hlavicka

PVŽ - CVIČENÍ Žen

15. 9. 2017

Pěkný den,
v tomto týdnu, v termínech pondělí 11.9.2017 a v úterý 12.9.2017 byla zahájena pravidelná cvičení a též byly provedeny registrace cvičenek na tato cvičení a to pro školní rok 2017/2018.
Současný stav se takový, že pondělní cvičení na Polabinské III je již téměř zaplněno, zbývá pouze několik jednotek volných míst, na úterním cvičení na Polabinské II je zatím dostatek volných míst k přihlášení, proto vyzývám ty z Vás, kteří se následně budete mít zájem ještě přihlásit na naše cvičení a nezbyde pro Vás již místo na pondělním cvičení, aby jste neváhali a včas se nahlásili na úterní cvičení, než dojde k naplnění kapacity i zde.
Za TJ SPP s přátelským pozdravem Pavel Maděra

15. 8. 2017

jested

Cvičení žen v šk. roce 2017-18:

Zahajujeme další sezonu cvičení pro ženy.

Hodiny a co se cvičí viz. níže.

Cena: 600 Kč/rok při jedné hodině týdně

Leták ke stažení

V hodinách se nejčastěji cvičí prvky z těchto cvičení: Zdravotní a relaxační cvičení, p-class, strečink, kalanetika, formování problémových partií apod. Za konkrétní obsah cvičení a cviků je zodpovědná cvičitelka a to s ohledem na skupinu cvičenek, kterým předcvičuje..

Cvičí se takto

Den hodina tělocvična cvičí druh cvičení
Úterý 19-20 h. ZŠ Polabiny II.
malá tělocvična
p. Velehradská kondiční
Pondělí 18-19 h. ZŠ Polabiny III.
malá tělocvična
pí. Renata Kmoníčková
zastupuje pí. Tauferová
zdravotní a kondiční

Ceny

600 Kč/rok při jedné hodině týdně
- jedná se o jedno z nejlevnější cvičení tohoto typu v Pardubicích!
(platí se v hotovosti, kdy je vždy vystaven příjmový doklad a průkazka na jméno umožňující vstup na konkrétní zaplacené cvičení)

Přihlásit se můžete přímo na hodině konkrétního cvičení
(rezervace předem nelze z technických důvodů zajistit).

I když bychom Vám rádi poskytli neomezené množství míst k přihlášení na cvičení, tak bohužel počet přihlášených osob je omezen, platí zde přísloví, že "kdo dřív přijde, ten dřív mele" (o přijetí, či nepřijetí do cvičení rozhoduje na místě funkcionář TJ Sokol Polabiny Pardubice, případně paní cvičitelka).

Pozn. Při přihlášení jsou nutná tato data: jméno a příjmení, rodné číslo, adresa trvalého bydliště a finanční hotovost. Na základě zaplacení cvičení Vám ihned na místě bude vystaven a předán doklad potvrzující platbu (paragon) a též Vám bude vystavena a předána průkazka potvrzující vstup na Vámi zaplacené cvičení v daném školním roce.

Další informace

Další informace o cvičení získáte přímo na hodině konkrétního cvičení, neváhejte a přijďte mezi nás!

Pavel Maděra

e-mail: pavelmadera@seznam.cz

Cvičení žen 2017-18

letak_cviceni_zen

Aktuální informace o cvičení žen pro školnírok 2017-18.
Leták ke stažení