GPA U13 Jihlava

Kolotoč turnajů kategorie U13 dnes zavítal do Jihlavy a rovnou turnajem GP A. Z Pardubic vyrazila pětičlenná výprava ve složení Apča Bártová, Denisa Valentová, Bára Kulhánková, Adam Burget a Vojta Havlíček. Bohužel zdravotně byla většina týmu trochu oslabena, nejvíce asi Adam. I přesto dokázal s Apčou vydřít bronzové medaile. Další bronz přidal Vojta Havlíček ve čtyřhře. Největší pochvalu, ale zaslouží Apolénka Bártová, která přidala bronz v čtyřhře s Veronikou Jarošovou z Hradce a hlavně postupem do semifinále singlu, kam se dostala po dvou výborně odehraných zápasech s Veroniku Jarošovou a Natálkou Soukupovou. Stop jí vystavila až v semifinále celková vítězka Kateřina Osladilová. Děkujeme a gratulujeme.

fotogalerie|výsledky