Kryštof bere zlato v Dobrušce

Na Velký pátek vyrazila mimořádně početná výprava (10 dětí) na dětský turnaj do Dobrušky. Vzhledem k většímu počtu přihlášených se nakonec turnaj hrál i v druhé tělocvičně (Sokolovna) a to konkrétně kategorie U9 a U11. Kategorie U13 a U15 zůstala v původní hale. V kategorii U11 chlapci nakonec startovalo 8 hráčů. Byli rozděleni do dvou skupin. Kryštof s Martinem byli v jedné skupině. Naštěstí ze skupiny postoupili oba dva 🙂 a tak si to mohli, po vyhraném semifinále, rozdat i o celkové vítězství. Nakonec byl šťastnější Kryštof. Další medaili urval Honza Stružka v kategorii U9 a to stříbrnou. Z dívek se nejlépe vedlo Adélce Fridrichové, která skončila také druhá. Ale opět musím zdůraznit, že důležitější než výsledky, je radost ze hry a když si v zápase zkusí nějaké nové údery nebo pohyby z tréninku, bude to dokonalé. Posbírané zkušenosti se budou také hodit :). Všem děkuji za reprezentaci a gratuluji k výsledkům.

Fotogalerie