Zlato ve čtyřhře pro Tomáše s Pavlem!

V sobotu 19. 5. se konalo v Novém Městě nad Metují postupové GP C kategorie U15. Z Pardubic vyrazili: Apča Bártová, Denisa Valentová, Aneta Vašíčková, Barča Kulhánková, Honza Rybyšar, Adam Burget, Pavel Jeništa a Tomáš Urbanec. Ve dvouhrách se nejdále dostali Tomáš a Pavel, shodně do 3. kola, kde prohráli s papírově silnějšími protihráči. Pavel zaslouží pochvalu za zápas proti Pavlu Maňáskovi (pozdějšímu vítězi), bojoval o každý balonek a až do konce, asi pomohl i početný fanklub. Dívky postoupily skoro všechny do druhého kola a pak narazily na silnější hráčky. Tentokrát se nedařilo Apče, která doplatila na těžký los, ale i předvedená hra byla dost utrápená. Náladu si spravila v mixu, kde postoupili s Tomášem až do finále. Mixový bronz urvali Pavel s Anetkou.
Super výsledku a hlavně pěknou hru předvedly Denisa s Barčou ve čtyřhře, kdy v prvním kole porazily velmi silnou hradeckou dvojici Jarošová/Kleiberová ve třech setech 22-20, 18-21, 21-16 a ani prohraný zápas proti dvojici Šolarová/ Mrázková [2] nebyl vůbec špatný. Nakonec z toho byla bronzová medaile. Tu přidaly i Anetka s Apčou, ale předvedená hra úplně ideální nebyla. Největšího úspěchu dosáhli, dle předpokladů, Pavel a Tomáš ve čtyřhře, kterou poměrně jasně ovládli. A musím říct, že to je jejich parádní displína a hlavně Tomášovi neskutečně svědčí :). Tímto výsledkem si “za odměnu” mohou zajet do Aše na GP A U15, děkujeme a gratulujeme.

Fotogalerie | Výsledky