GPA U15 v Aši

Náš velmi malý tým, Pavel Jeništa a Tomáš Urbanec se probojovali ve čtyřhrách na turnaj GPA kategorie U15, který se konal v Aši. Jak jistě všichni ví, město Aš je jedna z nejzápadnějších obcí naší republiky a v současné době prochází podstatným rozvojem. Kdo byl v Aši na některém z turnajů v minulosti, určitě měl možnost poznat, že se Aš mění neustále k lepšímu.

Chlapci však neměli šťastný den a ve čtyřhrách bohužel vypadli hned v prvním kole. Kromě čtyřher získal Tomáš ještě možnost zahrát si mix, kde spolu s Luckou Skařupovou z Přerova postoupili do druhého kola, kde pak podlehli pozdějším vítězům Adamu Šulcovi a Kláře Šilhavé.

Protože mezi mixy a čtyřhrami měli naši sportovci spoustu volného prostoru, využili jej k procházce po okolí. Navštívili jsme vrch Háj s rozhlednou a super sportovním areálem.

Výsledky