Apča dvakrát zlatá na GP B U13

V hale pražského Radotína se konal poslední turnaj kategorie U13 před prázdninama. Na GP B U13 vyjelo hned 8 pardubických hráčů. Ke zkušeným Apče Bártové, Denise Valentové, Barče Kulhánkové, Adamavi Burgetovi a Vojtovi Havlíčkovi se tentokrát připojili ti nejmladší Adélka Fridrichová, Kryštof Ježek a Martin Hykel. Ti mladší měli za úkol posbírat co nejvíce zkušeností, nasát atmosféru celorepublikového turnaje a okouknout starší protihráče. Kluci si asi ani neuvědomují, že můžou zle zatápět mnohem starším a zkušenějším. Někdy mají zbytečný respekt, ale asi i to patří ke sbírání zkušeností. Celkově se nejvíce dařilo Apče, která vybojovala dvě zlata ve čtyřhře s Verčou Jarošovou a v mixu s Adamem. Bronzové medaile přidaly Denisa s Bárou v deblu. V singlech předvedl nejlepší hru Vojta Havlíček, kdy prohrál až v koncovkách setů s Leciánem 21:18, 23:21. Mezi osmičku nejlepších se dostala i Deniska, která předvedla opět velice bojovný výkon. Ale pochválit musím všechny. Děkuju a gratuluju. MaK.

Fotogalerie | Výsledky