GPC U19 Pardubice – Propozice (aktualizováno)

Termín:Sobota 15. 9. 2018
Pořadatel:TJ Sokol Polabiny Pardubice, oddíl badmintonu
Tournament software:výsledky on-line
Místo konání:hala Univerzity Pardubice Kunětická 92 Pardubice
GPS: 50.0471347N, 15.7722381E
Parkování:Pod halou univerzity,
příjezd areálem univerzity z ulice Studentská
Vedení turnaje:hlavní pořadatel: Martin Janoušek
vrchní rozhodčí: Petr Urbanec (602 478 472)
Právo účasti:Turnaj je otevřený. Turnaj není postupový.

Právo účasti mají hráči kategorie U19 (narození 1. 1. 2000 a později) s platnou hráčskou licencí ČBaS.
Disciplíny:Dvouhra chlapců a dvouhra dívek (max. 24 hráčů)

Čtyřhra chlapců, čtyřhra dívek (max. 14 párů)
Smíšená čtyřhra (max. 24 párů)
Míče:Péřové s korkovou hlavou. Hráči dodávají vlastní míče.

Hráč (nebo pár) musí mít před zahájením každého zápasu k dispozici minimálně dva míče. O spotřebu míčů v zápase se hráči rovnoměrně dělí.
Předpis:Hraje se podle platných pravidel badmintonu a Rozpisu soutěžní sezóny mládeže 2018.
Časový program:8:15 otevření haly

8:30 prezentace

8:45 losování

9:00 zahájení turnaje

18:00 ukončení turnaje
Startovné:100,-Kč za každou disciplínu

Startovné se bude vybírat vždy za celý oddíl dohromady.
Systém soutěže:Vylučovací systém (K.O.) na jednu porážku s jedním zápasem o pořadí hráčů vyřazených v prvním kole. V případě, že se některé disciplíny budou účastnit 4 účastníci a méně, bude se hrát systémem každý s každým.
Rozhodování zápasů:Jednotlivé zápasy rozhodují hlavní rozhodčí z řad hráčů, kteří mají v příslušných zápasech volno. O jejich nasazení rozhoduje vrchní rozhodčí.
Nasazení:Podle pořadí dle žebříčku ČBaS ke dni 16. 8. 2018 23. 8. 2018
7 účastníků a méně: 2 nasazení

8 až 15 účastníků: 4 nasazení

16 až 31 účastníků: 8 nasazených
Pro nasazení ve čtyřhrách platí pořadí podle nejnižšího součtu pořadí u příslušného páru a disciplíny. V případě stejného součtu více párů se pořadí určuje hráčem s nejvyšším umístěním na žebříčku příslušné disciplíny. V případě rovnosti kritérií rozhodne o nasazení los. V případě, že některý hráč z dvojice nemá umístění na žebříčku, přidělí se mu pořadí o jednu vyšší, než má nejníže umístěný účastník.
Zpracování výsledků:Tournament Software (on-line)
Přihlášky:Přihlášky zasílejte za oddíl na adresu rozhodci@tjpolabiny.cz nejpozději do pátku 7. září 2018 do 22 hodin

Požadavky na úpravu složení párových disciplín zasílejte do neděle 9. září 2018 do 22 hodin.

Startovní listina bude zveřejněna nejpozději v pondělí 10. září 2018 v 22:00 hodin.

Vzhledem k nenaplněné kapacitě ponecháme otevřenou startovní listinu do čtvrtka 13. září 2018 do 22:00 hodin s tím, že hráči a hráčky zařazení na startovní listinu v řádném termínu již nebudou přesunuti do reservelistu, a to ani v případě, kdy se dodatečně přihlásí hráči s vyšším umístěním na žebříčku. Dodatečně přihlášení hráči a hráčky budou do startovní listiny zařazeni podle umístění na žebříčku příslušné disciplíny.