Petr Janoušek a Adam Ehm skvělí na GPB U17 – oba vezou zlato i stříbro!!!

Turnaj v Ústí nad Labem už dlouho nebyl… Nicméně cestu z Pardubic vykoumala trojice pardubických plejerů. A dobře udělali. Tomáš Urbanec si zahrál vzhledem k svému věku málo, ale je dobře, že na turnaji startoval – takové zkušenosti se budou náramně hodit.
Adam Ehm byl jen nepatrný kousek od dvou triumfů – ve dvouhře totiž podlehl ve finále svému spoluhráči z deblu Michalu Morávkovi dvakrát 20:22. Ale společná čtyřhra jim dopadla, a ve finále porazili ve třísetové bitvě Péťu s Honzou Blažkem. Petr Janoušek tak měl stříbro v kapse, a jestli mu to trochu bylo líto, vše si vynahradil v mixu s lanškrounskou Verčou Veselou. Soupeře kosili náramným způsobem a na cestě za zlatem ztratili jen jeden set.

Péťovi i Adamovi patří velká gratulace a dospělému doprovodu velké poděkování za zvládnutí nelehké logistické situace.

Martin J.

výsledky