Znamenité výsledky pardubických na BEC U17 v Trenčíně!

Trojice Káťa Valentová, Adam Ehm a Petr Janoušek opět bojovali na evropském okruhu, který tentokrát hostil slovenský Trenčín. Péťa Janoušek došel nejdále v mixu s Verčou Veselou z Lanškrouna. Porazili dva kvalitní polské páry, ale ten třetí už byl nad jejich síly – postup do čtvrtfinále jim překazila nadmíru silná dvojice Jeziak / Chojnacka. Po úspěchu na GPB U17 tak ukázali skvělou hru i na Slovensku. Mix byl pro naše barvy celkově úspěšný: Adam s Májou Růžičkovou vybojovali třetí a Káťa s Honzou Janoštíkem pak druhé místo!!! Svou formu pak Adam i Káťa prokázali i ve čtyřhře: oba získali skvělá třetí místa! Adam se svým jmenovcem Šulcem a Káťa se Soňou Hořínkovou. Všem třem patří velký dík za reprezentaci našeho oddílu a Kátě i Adamovi navíc ještě velká gratulace za dosažené výsledky.
Martin J.


Fotogalerie | Výsledky