Martin a Kryštof pomohli ke stříbru v Českém Krumlově

O víkendu se v Českém Krumlově konal turnaj BADMINTON CZECH TALENT U11. V sobotu byla na programu soutěž smíšených družstev a v neděli přišli na řadu jednotlivci. Smíšená družstva jsou zastoupeny výběry oblastí, v našem případě východočeské. Z našeho oddílu se do výběru dostal Kryštov Ježek a Martin Hykel. Další členové týmu byli: Patzák Lukáš (Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s.), Malá Kateřina 1. Badmintonový klub Šumperk, Vrzáčková Adéla Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s., Andělová Jindřiška Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s. Kluci a holky po krásných soubojích postoupili z prvního místa skupiny a nakonec se probojovali až do finále, kde nakonec nestačili na zástupce z Prahy, ne však fyzicky, ale psychicky. Krásné druhé místo je ale super úspěch. Druhý den začala soutěž jednotlivců. Hrálo se švýcarem, než kluci zjistili že jsou všichni porazitelní, tak jim tak trochu “ujel vlak“, ale naštěstí to skončilo krásným třetím místem pro Kryštofa. Nasbírané zkušenosti jsou určitě k nezaplacení :). Děkujeme a gratulujeme.

Fotogalerie | Výsledky jednotlivců | Výsledky družstev