Na MČR U13 do Českého Krumlova si vybojovalo postup 6 hráčů Pardubic

Tuto sobotu se v Holicích konal oblastní přebor kategorie U13. A hráči Pardubic si vedli na jedničku, vezou si domů 4 zlata z pěti, celkem osm medailí z patnácti.

Ale pochvalu zaslouží i ti co na medaili nedosáhli. Například Anetka Šverclová sehrála krásný zápas s Evou Weber a je vidět neustálý posun :). Velký obdiv zaslouží Kryštof, který zvládl šest po sobě jdoucích těžkých zápasů, sedmý už musel sice vzdát, takže z toho nakonec byl velice cenný bronz v singlu. Ale pochvalu zaslouží i ostatní. Alžběta Prusáková přijela hlavně posbírat zkušenosti. U Vojty Mihalika je vidět další zlepšení, jen tak dál a trochu více bojovat i v zápasech, co se tolik nedaří. Martin Hykel vybojoval s Adélkou krásné stříbro v mixu, v deblu to na medaili nevyšlo, v singlu je zapotřebí trochu více zabojovat. Gabča Holečková vyhrála své první kolo na turnaji GP C, super :). Adélku Fridrichovou vždy zdobí velká bojovnost a i zde je vidět zlepšení, hodně by pomohlo trošku povyrůst 🙂 – dvě stříbra z párovek jsou ale skvělá. Vojta Havlíček bojoval pouze v mixu, kde s Barčou Kulhánkovou nenašli přemožitele. Barča přidala ke zlatu z mixu další dvě stříbra z singlu a debla. Denisa Valentová hrála singl a debl a byly z toho dvě zlata :). Adam Burget hrál pouze singl, ale ten za to zase stál. Svedl obrovskou bitvu v semifinále s Ondou Kaplanem. Byl to pořádný třísetový zápas, plný emocí, na Adamovi byla trochu znát tíha „povinnosti“ vyhrát. Kdyby byl poblíž bar, tak rodiče a trenéři by po druhém setu už měli min. dva panáky :). Ale třetí se zvládl Adam na jedničku a vítězstvím se kvalifikoval na mistrovství ČR. Ve finále už byla znát uvolněnost a přišlo vcelku pohodové vítězství nad Lukášem Tvrdíkem z Hradce a zlatá medaile byla na světě :).

A nakonec to nejdůležitější, na mistrovství ČR v Českém Krumlově nás budou reprezentovat: Apča Bártová, Denisa Valentová, Barča Kulhánková, Adélka Fridrichová (debl), Adam Burget a Vojta Havlíček a to je paráda :), děkujeme a gratulujeme.

Fotogalerie | Výsledky