Nejen kondice s Filipem

Moc rád bych představil osobu, která patří do širšího okruhu lidí, kteří pomáhají našim členům v jejich badmintonovém snažení. Tito lidé většinou nejsou moc vidět, ale jsou velmi důležití. V dnešní době, kdy děti venku téměř nejsou vidět je nutné doplňovat i jiné pohyby než badmintonové. A proto tu Filipa máme :). Z vlastní zkušenosti musím říct, že o všech věcech opravdu přemýšlí a jeho práce má nějaký směr a cíl. Vím, že různá cvičení nejsou zrovna dětský sen, ale pro zdravý vývoj je nesmírně přínosné, nemluvě o předcházení zranění.

Filip Gyenes

Jsem osobním fitness a kondičním trenérem s licencí I. třídy (specializace fitness a kulturistika) na FTVS UK. Mám dlouhodobou zkušenost s kondičním a nápravným tréninkem dospělích i dětí. Zabývám se už několik let stravovacími návyky při sportovní aktivitě. Od dětství žiju sportem. Stále se vzdělávám na seminářích a kurzech v oblati fitness a fyzioterapie.

Facebook