Tři zlata z GP C U15 v Šumperku!

Třetí akcí uplynulého víkendu bylo GP C U15 v Šumperku, kam vyrazila z Pardubic výprava ve složení: Apča Bártová, Aneta Vašíčková, Barča Kulhánková, Tomáš Urbanec, Jára a Vojta Havlíčkovi. Stejný nápad dostalo celkem 22 chlapců a 12 dívek.

Zahájení bylo v 9:00 a kdo se přišel podívat o trochu později, neviděl nejhezčí zápas celého turnaje, což bylo finále mixu v podání pardubických hráčů Apolenky, Anetky, Járy a Tomáše. Z vítězství se po opravdu pohledném zápase radovala dvojice Apča/Tom po setech  14-21, 21-13, 21-17. Jedinou vadou na kráse byla únava, kterou si finalisté přenesli do další části turnaje.

V singlech se i přes únavu nejvíce prosadil Jára, který se probojoval po velice kvalitních výkonech až do finále.

V pánských deblech jednoznačně kralovali Tomáš s Járou. Hned od prvních zápasu bylo jasné, že jdou za zlatem a to se jim také povedlo. V dívčích deblech to tak jednoznačné nebylo. Nakonec se nejlepší dvojicí ukázala Apča s Anetkou a další zlato jelo do Pardubic.

Bronz přidala Apča v singlu, Barča v deblu s Luckou Skařupovou. Domů vezmeme 3 zlata, 2 stříbra a 2 bronzy. Když k tomu přidáme další pěkné zápasy, např. Barča s nasazenou jedničkou Helešicovou 24:26, 19:21, Apča také se stejnou soupeřkou 21:18, 13:21, 11:21, musíme být spokojeni.

Gratuluji a děkuji za výbornou reprezentaci. MaK.

Fotogalerie | Výsledky