Mrazivé OP U19 v Dobrušce

Dobruška nebyla vůbec přívětivá pro pardubickou čtveřici hráčů bojujících o účast na MČR starších dorostenců. Tedy po klimatické stránce. Silně vymrzlá hala donutila hráče i doprovod po většinu času oblékat se do zimních bund, no prostě do regulérní teploty to mělo daleko. Předvedená hra ale byla mnohem lepší než povětrnostní podmínky. Míša Grund si přes drobné výpadky jistě dokráčel pro vítězství v singlu. Péťa Janoušek si připsal cenné semifinálové vítězství nad rychnovským Tomášem Hynkem a skončil druhý. Pak se s Honzou Blažkem trápili v deblu, ale i tam nakonec celkově zvítězili. Anička Všetečková si jako jediná zahrála všechny tři disciplíny, nicméně dobře rozehrané zápasy bohužel nedovedla do úspěšného konce, snad z důvodu nedávné nemoci. Róza Bártová došla ve dvouhře do finále po krásné bitvě s Verčou Veselou. Ať už to dopadlo jakkoli, všem děkujeme za jejich výkony!

Nominace na MČR do Prahy nebude úplně korespondovat s výsledky turnaje, protože někteří hráči, přestože si vybojovali postup, na mistrovství nepojedou. Těm, kteří na vrchol sezóny zavítají, přejeme hodně štěstí. 

Martin J.

Postupně doplňované výsledky zde