Pohár z letošní talentligy U15 je doma

Vítězové posledního kola a také talentligy U15 2018 jako celku

První prosincové nedělení dopoledne (2. prosince 2018) strávilo naše družstvo U15 ve sportovní hale v Rychnově nad Kněžnou. Posledního kola talentligy se zúčastnili Tomáš Urbanec, Jarda Havlíček, Apolenka Bártová a Aneta Vašíčková.

Poslední kolo se odehrálo poměrně rychle, protože do Rychnova dorazily jen tři družstva – Pardubice, Rychnov a Šumperk. Našim hráčů se dařilo jak v utkání proti 1. BK Šumperk, kde získali 14 setů ze šestnácti, tak v utkání proti místnímu družstvu BRNK „A“, které připravili o 11 setů.

Všichni hráči se snažili usilovně získat pro družstvo každý míč a každý set. Silní jsme byli tradičně v párových disciplínách a i když se ze začátku objevovaly drobné chybičky, musím všechny hráče pochválit, že si postupně vzali k srdci doporučení, která tu tam zaslechli, když jsem postupně přebíhal mezi čtyřmi kurty, na kterých jsme utkání hráli. Takže musím pochválit Apču, která nevzdala zápas proti Natce Soukupové a rvala se s ní o každý míček skoro až do posledního dechu. Anetu za to, že postupně vypilovala příjem ve čtyřhře. Toma za energii, která byla vidět při každé jeho smeči. Jardu za bojovnost, se kterou dokázal zvrátit ve svůj prospěch i nelehké výměny. A celé družstvo za to, že nehráli jen za sebe, ale za tým.

Nakonec si naše „patnáctky“ odvezly z Rychnova pohár za celkové první místo, ze kterého měli všichni skutečnou radost. Dlužno dodat, že jistý vliv na tento úspěch mělo i to, že jsme poctivě odehráli úplně všechna kola, a to se počítá.

Zápisy o utkání 4. kola | Vyhodnocení talentligy

Vyhlášení vítězů talentligy U15 za rok 2018