Vítězné předvánoční družstevní setkání v Lanškrouně

Oblastní kolo soutěže družstev dospělých se odehrálo 22. prosince v příjemné atmosféře lanškrounské haly. Systémem každý s každým se utkaly týmy Rychnova n. K., Lanškrouna a Pardubic B.

Náš soubor písní a tanců (ve složení trenér J. Horáček, T. Skála, L. Wsól, I. Shakirova, M. Grund a P. Janoušek) přijel handicapovaný 🙂 Nikoliv ale mentálně, nýbrž tím, že si přivezl jen jednu dámskou hráčku a tím pádem jsme automaticky prohrávali 0:1 po dámském deblu. Tento moment se ukázal býti pro naše borce silnou motivační složkou a obě utkání jsme vyhráli! Mezi fotografiemi jsou k nalezení i výsledky, ergo důkazní materiál. A že byly k vidění krásné momenty, přihlížející potvrdí…
Díky všem za super výkony a přejeme klidný závěr roku 2018.

Martin J.

Fotografie