Výhra a remíza na domácí půdě v 1. celostátní lize

V rámci 3. kola 1. celostátní ligy jsme přivítali družstva z Orlové a Králova Dvora. Naši borci nastoupili v sestavě P. Krpatová, D. Horáček, K. Valentová, bratři Ehmové, J. Skřivan, R. Bártová a M. Hamáček. Nejprve se smírně rozešli v souboji s Orlovou (boj o čelo tabulky) a pak jen těsně zvítězili nad týmem z Králova Dvora. Přičemž nutno poznamenat, že od zmíněné „orlovské“ remízy k výhře chybělo opravdu hodně málo. Více se dá odečíst z výsledků níže. Pardubický tým si zajistil těsné druhé místo po základní části a potažmo účast v Play-Off, kterého se zúčastní nejlepší tři oddíly východní skupiny.
Dík patří každému, kdo hrál nebo pomohl s organizací a také divákům, kteří měli šanci zhlédnout tři opravdu kvalitní utkání.

Martin J.

BK Králův Dvůr vs. TJ Orlová Lutyně 4:4
TJ Orlová Lutyně vs. TJ Sokol Polabiny Pardubice 4:4
TJ Sokol Polabiny Pardubice – BK Králův Dvůr 5:3