Sedm medailí z domácího GPC U15

Tuto sobotu náš oddíl uspořádal pro kategorii U15 turnaj GPC. Sjela se velmi kvalitní konkurence z celé ČR (Praha, Brno, Olomouc, Klimkovice, Židlochovice, Ivančice atd.) ve které se neztratili ani naši.

Za Pardubice nastoupila početná sestava: Apča Bártová, Deniska Valentová, Anetka Vašíčková, Barča Kulhánková, Adélka Fridrichová, Anetka Vašíčková, Eliška Valská, Vojta Havlíček, Vojta Mihalík a Honza Rybyšar.

V dvouhrách se nejvíce dařilo Apče Bártové, když vybojovala bronzovou medaili. Škoda Vojtovy prohry 22:20 ve třetím setu s nakonec stříbrným Pešátem. V párovkách to bylo mnohem lepší. V deblech máme kompletní dámskou sadu medailí. Ze zlata se radovala Deniska Valentová s Gabčou Trötzmüllerovou (Brno), stříbro brala Barča Kulhánková s Verčou Jarošovou (HK) a bronz Anetka Vašíčková s Apčou Bártovou. V mixu přidala Anetka Vašíčková stříbro s Adamem Křivkou (Lanškroun), Deniska bronz s Ondrou Šolarem (HK) a v pánském deblu Vojta bronz s Lukášem Tvrdíkem (HK).

Všem gratuluji a děkuji. MaK.

VýsledkyFotogalerie