Čtyři medaile z Dobrušky

Letošní otevření turnajů GPC láká hodně účastníků, nicméně tento trend se v tuto sobotu v Dobrušce nepotvrdil. Přijelo jen 26 hráčů v kategorii U19, přičemž jen tři nepatřili do východočeské oblasti… ale zase na druhou stranu jsme byli poměrně rychle doma. Pardubice reprezentovali Vojta Rybyšar, Anička Všetečková a Petr Janoušek.

Vojtovi se moc nedařilo, nejvíce vzdoroval Martinu Holubářovi v singlu. Lepší výsledky zaznamenali zbylí dva: Petr Janoušek získal bronz za pohledný mix s Terkou Šolarovou z Montasu a zlatou medaili dostal za jistý výkon ve čtyřhře s Honzou Blažkem. Milým překvapením byl výsledek Aničky: Bronz ve dvouhře doplnila prvním místem a tedy zlatou medailí ve čtyřhře s Verčou Veselou z Lanškrouna. Pro Aničku jistě parádní zápis do žebříčku. Všem děkujeme a oběma oceněným patří gratulace!

Martin J.

výsledky | fotogalerie