Dvě výhry Pardubic v 1. celostátní lize

V neděli 24.2.2019 jsme uspořádali trojutkání v rámci play-off 1. ligy. Naše družstvo dospělých se do této části soutěže kvalifikovalo výborným druhým místem ve východní skupině. Soupeři pro tuto část soutěže, kdy se bojuje o baráž do extraligy, byly týmy TJ Orlová Lutyně a Badminton FSpS MU B z Brna.

Náš výběr obě utkání zvládl excelentně, přestože předchozí výsledky s těmito soupeři naznačovaly, že to bude vyrovnané nebo dokonce v náš neprospěch. Zvítězili jsme nad družstvem z Brna i z Orlové shodnými výsledky 6:2. Skóre sice vypadá jasně, ale bojovalo se často na tři sety a zápasy bývaly velmi vyrovnané. Na tomto úspěchu se podíleli tito hráči a hráčky: Matěj a Adam Ehmovi, Michal Hamáček, David Horáček, Jakub Skřivan, Michal Grund, Róza Bártová, Pája Krpatová a Káťa Valentová. Za tyto super výkony vám všem patří velký dík!

Martin J.

Odkazy s výsledky:
Orlová – Pardubice 2:6
Orlová – Brno 2:6
Pardubice – Brno 6:2