Párovky nám jdou :)

V sobotu do Šumperka na turnaj GPC U15 vyrazila pětičlenná sestava (Anetka Šverclová, Barča Kulhánková, Vojta Havlíček, Pavel Jeništa a Vojta Mihalik) s tříčlenných doprovodem. Pavlovi se podařilo zapůjčit větší vozidlo, takže jsme mohli jet všichni pohromadě a to se mně moc líbilo :). Samotný turnaj měl trochu slabší účast, minimálně v dívkách, než je letos v této kategorii zvykem. Jako vždy se začínalo mixem, zde nám los moc nepřál. Svedl proti sobě nasazené jedničky Barču/Vojtu H. a první nenasazené Pavla/Verču Jarošovou (Hradec Králové), kteří jsou velice silní, ale díky zdravotním problémům mají málo bodů. Dramatický třísetový zápas nakonec po dvou odvrácených mečbolech ovládli Pavel s Verčou 22:20 ve třetím setu. Svoji kvalitu prokázali i v dalších kolech a celý turnaj vyhráli. V singlech se nedařilo Barče ani Vojtovi H. Barča sice získala bronz, ale očekávání bylo určitě větší a porážka s Hořanskou opět 22:20 ve třetím setu dost bolela. Vojta H. prohrál se svým nepopulárním protihráčem Jurčou a skončil 5.-8. Naopak se dařilo Pavlovi, který porazil nasazenou pětku Walizsewského a skončil také na 5.-8. místě, což po dlouhé zdravotní pauze je super. Anetka sice prohrála v prvním kole s Weber, ale ve druhém porazila Urbanovou a to se počítá. V deblech ji Zuzka Hrdinová pomohla k bronzové medaili. Vojta M. přijel hlavně posbirat zase nějaké zkušenosti a nebyl daleko od vítězství v setu. V deblech si zpravili chuť Barča i Vojta, kdy se svýma parťákama Verčou a Pavlem zvítězili. Takže dom vezeme všechny tři zlata z párovek a dva bronzy. Gratuluji a děkuji všem. MaK.

Výsledky | Fotogalerie