Pardubické béčko statečně bojovalo o postup do první ligy

V kvalifikaci o postup z oblastní soutěže družstev do první celostátní ligy nastoupil náš B-tým ve složení Martin Hodek, Livie Lubinová, Lukáš Wsól, Anička Všetečková, Petr Janoušek a Michal Grund. Soupeři byli nelehcí a ti silnější disponovali přece jen širší soupiskou. Béčka Benátek nad Jizerou a Klimkovic byly nad naše síly, ale rozhodně jsme jim vítězství nenechali zadarmo. V posledním utkání jsme porazili Brno – Tuřany „A“ a obsadili jsme celkové třetí místo. Více je vidět v přiložených výsledcích. Martin Hodek bohužel nemohl dohrát všechny zápasy z důvodu svalového zranění – přejeme brzkou rekonvalescenci. Všichni zahráli výborně, nejlepší bilanci zaznamenali Míša Grund a Péťa Janoušek, když oba zaznamenali pět výher a jen jednu prohru, přičemž Péťa nebyl daleko od stoprocentní úspěšnosti, když jen těsně podlehl benáteckému Josefu Richtrovi.
Děkujeme za vzornou reprezentaci a některým i za přerušení dovolené 😉

Martin J.

Konečné pořadí:
1. TJ Sokol Klimkovice B
2. BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou B
3. TJ Sokol Polabiny Pardubice B
4. TJ Sokol BC RSC Brno Tuřany A

kompletní výsledky