GPA U15 – Aš

Ještě se vrátíme trochu zpět a to k minulému víkendu, kdy se konalo ve vzdálené Aši GPA U15. Z Pardubic vyjela sedmičlenná výprava ve složení: Apolena Bártová, Aneta Vašíčková, Denisa Valentová, Barča Kulhánková, Vojta Havlíček, Adam Burget a Pavel Jeništa. Apča, Barča a Vojta se kvalifikovali do všech disciplín, ostatní do párovek.

Bohužel občas jsou turnaje, které nám moc nevyjdou a tento k nim určitě patřil. Někdy nám chyběl jen kousek (prohráli jsme za 4 třísetových zápasů hned 3), někdy nebyl úplně šťastný los. Nikdo z hráčů sice nepředvedl nějaký špatný výkon, ale nikdo ani nic mimořádného. Tak alespoň já jako trenér jsem nasbíral spoustu postřehů na čem je nutno více zapracovat a o náplň nejbližších tréninků máme postaráno. Potrénujeme a příště jim to nandáme :).

Jinak byl turnaj uspořádán moc hezky, bohužel Aš je Aš. A když v sobotu ještě v 20:45 nevíte, jestli budete muset v Aši přespat do neděle (tzn budete muset sehnat ubytování) nebo budete moct je dom (stav 19:18 ve třetím setu deblu Barči) nebylo to jednoduché ani pro realizační tým. Další zajímavou zkušeností bylo sledovat všechny hráče, jak se zvládají vyrovnávat s rychlejšími míči, které připravil pořadatel na celý turnaj. V některých zápasech bylo k vidění i více jak 10 autových podání za set. Ale to vše k turnajům patří a podmínky byly pro všechny stejné. Díky všem, tentokrát hlavně řidičům 🙂 MaK.

VýsledkyFotogalerie

Napsat komentář