GPB U17 – Pardubice

O víkendu 8. a 9. června jsme uspořádali GP B kategorie U17. Počasí nám moc nepřálo a v hale bylo opravdu čertovské teplo. Průběh byl jinak plynulý a bez problémů. Pardubických hráčů bylo v pavoukách celkem deset. Los byl k někomu přívětivý, k někomu méně. Na medaili to nakonec nevyšlo nikomu, ale k vidění byla spousta kvalitních zápasů. Pěknou hru předváděl například Jára, výsledkově to sice nebylo tolik vidět, ale s nasazenou trojkou Pospíšilem sehrál velmi kvalitní  zápas s dlouhými výměnami. Cenné je i vítězství Barči nad nasazenou Kožnarovou a postup mezi nejlepších 16. Nejblíže k medaili byli Jára s Tomášem, kteří v čtvrtfinále deblu zle zatápěli nasazeným dvojkám Altera/Šilhan. 

Závěrem bych rád poděkoval všem, kteří pomohli v organizaci celého turnaje, v čele s vrchní rozhodčí Livií. Všem hráčům gratuluju k dosaženým výsledkům a děkuji za reprezentaci. MaK.

VýsledkyFotogalerie