GPB U15 Praha Skalka

O tomto víkendu se kategorie U15 sjela v hale na Skalce v Praze, kde proběhl turnaj kategorie B. Z Pardubic vyrazila šestičlenná skupina ve složení: Apča Bártová, Denisa Valentová, Anetka Vašíčková, Barča Kulhánková, Adam Burget, Vojta Havlíček a Pavel Jeništa. Velkým pozitivem byla klimatizovaná hala, kde bylo celý den skvěle :). Turnaj začal tradičně mixy, kde se nám velice dařilo a všechny naše páry přešly přes první dvě kola, bohužel dál se dostal už jen Pavel a to pouze o jeden zápas. V singlech pochvalu zaslouží Adam za výhru nad Karbanem, u Pavla je vidět pokrok při každém turnaji a vítězství nad Moravcem se počítá 🙂 Vojta zaslouží pochvalu za první set s Hrazdirou, kde předváděl moc hezkou hru, pak bohužel znervózněl a kvalita hry hodně spadla. V singlech holek se nejdále, a to do čtvrtfinále, dostala Apča, ale zápas s Luckou Krulovou se ji už moc nepovedl. V deblech kluků předváděli hezkou hru jak Pavel s Vojtou, tak Adam i Ondrou Šolarem (HK). Škoda, že to na medaili nevyšlo, nebyla moc daleko. I všechny holky neměli k medaili vůbec daleko. Barča s Verčou Jarošovou (HK) porazili hráčky Talent týmu Bursová/Koliášová, bohužel s druhou dvojici Talent týmu Krulová/Skařupová už prohrály. Apča s Aňou měly trochu smůlu na los, kde hned v druhém kole narazily na překvapením turnaje – dvojici Treperová/Sedláčková se kterými prohrály v třísetovém velmi vyrovnaném zápase. Denisa s Gabčou (Brno) zrovna neměly svůj den a dělaly více nevynucených chyb než je jejich zvykem, takže i pro ně byla konečná ve čtvrtfinále. Celkově to byl velmi kvalitní turnaj se spoustou nečekaně vyhraných zápasu, třešnička na dortu v podobě medaile ale bohužel chyběla. Všem děkuju a gratuluju. MaK.

VýsledkyFotogalerie