GPA dospělých – Benátecký pohár

Na první velký a tradiční turnaj dospělých se vydala samozřejmě i skupina pardubických badmintonistů: Pája a Lucka Krpatovy, Matěj Ehm, Rozárka Bártová, Péťa Janoušek, Michal Grund, Tomáš Skála a Michal Hamáček. Pro všechny to byla zajímavá prověrka po letní přestávce a došlo na spoustu zajímavých soubojů. Často se jednalo o zápasy mezi hráči české špičky, přičemž na ně došlo mnohem dříve než ve finále.

Pro Rózu a Péťu byl největším úspěchem postup z páteční kvalifikace v mixu. Míša Grund předvedl výbornou dvouhru, i když bez postupu. Matějovi se nepovedly dotahovat koncovky třetích setů, ale alespoň si připsal dílčí úspěch v deblu s Tomášem Skálou. Michal Hamáček došel s Kubou Skřivanem do čtvrtfinále v deblu a největší úspěch si připsaly Pája (bronz v deblu) a Lucka Krpatovy (stříbro také v deblu). Byl to zajímavý turnaj, konkurence mimořádná a také i teplota v hale… Díky všem, že to zvládli a bojovali za sebe i za náš oddíl.

Martin J.

výsledky | fotogalerie | rozšířená fotogalerie