Anetka dvojnásobnou oblastní přebornicí!

Kategorie U15 zahájila druhou polovinu sezóny rovnou svým oblastním přeborem. A pardubičtí badmintonisté se opět neztratili. Celkem se bojovalo o 16 medailí a naši hráči se podíleli na 13. Takže pouze tři medaile byly bez pardubické stopy a to je na velkou pochvalu. Turnaj se mimořádně povedl Anetce Vašíčkové, která na domovské půdě vybojovala dva tituly. Nejprve se jí podařilo zvítězit v mixu s Adamem Křivkou a poté, vcelku překvapivě ale zaslouženě, i v královské disciplíně, dvouhře. Nutno dodat, že kromě Péti Maixnerové, zde nikdo z oblastní špičky nechyběl a o to je titul cennější. Dalším oblastním přeborníkem se stal Vojta Havlíček a to ve dvouhře. Další medailisty si můžete najít ve výsledcích. Všem děkuji a gratuluji. MaK.

výsledky fotogalerie