Honza veze stříbro, Vojta bronz z Nového Města na Moravě!

V sobotu 12.10.2019 se konal ve Sportovním centru v Novém Městě nad Metují další ze série turnajů Novoměstský pohár. Kategorie U11 podle pravidel minitonu na dva sety jen do 11 bodů s konečným bodem 11. Kategorie U13 do 15 bodů a U15 do 21 bodů opět na 2 sety s konečnými body 15 a 21. Z Pardubic vyrazili tentokrát Honza Stružka, Vojta Kubát, Eliška Dufková za U11, Vojta Mihalik a Eliška Valská za U15. Nejvíce se dařilo Honzovi a Vojtovi v kategorii U11 – Honzík stříbro a Vojta bronz. U Vojty je vidět obrovský krok dopředu díky individuálním tréninkům a jeho bojovnosti. Eliška Dufková skončila na pěkném 5. místě a boj o medaile jí utekl jen pouze o 1 bod. Průběh turnaje byl tentokrát trochu pomalejší, Honza za 6 hodin odehrál jen dva zápasy a podobně na tom byli i ostatní. Nervozita z dlouhého čekání byla znát nejen na hráčích, ale i rodičích. Poděkování všem hráčům a rodičům a gratulace hráčům k výsledkům.
VS.