Jsme oblastní vícemistři družstev žáků!

Ve sváteční pondělí 28. 10. vyrazilo družstvo žáků na oblastní přebor do Hradce Králové v tomto složení: Kulhánková, Vašíčková, Valentová, Havlíček V., Burget a Rybyšar J. Přeboru se zúčastnily celkem 4 družstva: Pardubice, Rychnov n. K., Hradec Králové a Šumperk. V první kole jsme se utkali s družstvem Šumperka, kterému chyběla jedna holka, takže jsem vedli 2:0 hned od začátku. Nakonec vítězíme přesvědčivě 6:1, ale bez boje to nebylo. V druhém kole nastupujeme proti Hradci Králové, který má velmi silné hráče, ale naštěstí ne tolik. Nakonec vítězíme 5:2, ale byla to bitva. Do posledního kola jdeme proti úřadujícím vicemistrům ČR z Rychnova. Opět jsme na tom lépe s vyrovnaností všech hráčů, ale chybí nám TOP hráč. Nakonec prohráváme nejtěsnějším možným výsledkem 4:3, kdy nejblíže k vítězství byla Déňa, která bojovala s Natálkou Soukupovou na 3 sety. Celé družstvo musím pochválit za příkladnou bojovnost a vítězům z Rychnova popřát mnoho štěstí na MČR. Všem děkuji za vzornou reprezentaci oddílu a města. MaK.

Výsledky fotogalerie