U11 a U13 na turnaji v Pardubicích

Uspořádali jsme další turnaj, tentokráte dvouhry v minibadmintonu pro kategorii U11 a v klasickém bodovaném formátu jako GPD a GPC U13. Snažili jsme se vytvořit příjemnou atmosféru pro ty nejmladší badmintonisty a snad se to i povedlo. Ti, co si neodvezli medaili či pohár, dostali na cestou alespoň malou sladkost. Z pardubických hráčů bylo nejvíce vidět Honzíka Stružku, který v jedenáctkách skončil druhý a navíc ve třináctkách „D“ třetí! V U11 je sice oficiálně klasifikován jako třetí, ale to všechno vzniklo z důvodu chyby rozhodčího, který zapsal výsledek opačně a tento fakt se zjistil až příliš pozdě. Honzík ale dostal alespoň ten správný diplom za druhou příčku a posíláme mu ještě gratulaci k pěknému výsledku. U děvčat byla oceněná ještě Eliška Dufková bronzovou medailí. Ostatní domácí hráči už se museli sklonit před uměním soupeřů z jiných oddílů – byli jimi Štěpánka Halámková, Vojta Kubát, Adélka Fridrichová a Adélka Urbancová.

Děkujeme všem účastníkům a budeme se těšit zase na podobné setkání.

Martin J.

výsledky | fotogalerie