Oblastní přebor U17

Poslední listopadovou sobotu jsme ve sportovní hale Univerzity Pardubice uspořádali oblastní přebor kategorie U17. Náš oddíl reprezentovalo celkem deset hráčů, kteří dohromady získali 7 medailí.

Ve dvouhrách chlapců získal Jarda Havlíček druhé místo. Z dívek si třetí místo vybojovala Barča Kulhánková. Smíšené čtyřhry jsme obsadili hned na dvou stupíncích – třetí místo získali Tomáš Urbanec s Apčou Bártovou, na pomyslný druhý stupínek se postavili Jarda Havlíček s Anetou Vašíčkovou. Stříbro jsme uhájili i ve čtyřhře chlapců, kde zabojovali Tomáš Urbanec s Jardou Havlíčkem. Dvě medaile se zahoupaly na krku také hráčkám ve čtyřhře dívek – stříbro cinklo Apče Bártové a Anetě Vašíčkové; a nakonec zlato, kterým se mohla pyšnit Denisa Valentová (společně s Bárou Mrázkovou z Lanškrouna).

Všem hráčům gratulujeme.

Fotogalerie | Výsledky