OP dospělých v Lanškrouně – čtyři disciplíny ovládli pardubičtí

Na přebor východočeské oblasti dorazilo celkem 38 hráčů, což je vcelku dost a byly k vidění opravdu zajímavé bitvy o každý míč. Za barvy pardubického oddílu bojovali Lukáš Wsól, Róza Bártová, otec a syn Ervín a Adam Ehmovi, Michal Grund, David Horáček, Michal Hamáček, Petr Janoušek, Livie Lubinová, Tomáš Skála a Káťa Valentová. Z této dvanáctičlenné výpravy nejvíc úspěchů a přihlášku na MČR přivezli: Adam s Káťou respektive Adam s Davidem za vítězství v mixu a deblu. A Michal Grund za triumf ve dvouhře a Rozárka za vítězství ve čtyřhře. Takže čtyři zlata z pěti!!! No a když k tomu připočteme druhá místa Michalů Hamáčka za singl a Grunda za čtyřhru a Rozárky za dvouhru, je třeba napsat, že to byla opět povedená výprava. Postupujícím přejeme hodně zdaru na Mistrovství republiky v Plzni, organizátorům za velmi příjemný turnaj a všem pardubickým za výbornou reprezentaci oddílu!

Martin J.

výsledky