Z Dobrušky vezeme pět medailí!

Do Dobrušky na GP D U15 přijelo celkem 14 hráčů a hráček, z toho bylo 5 hráčů z 
Pardubic. Hrálo se skupinovým systémem, takže si všichni dobře zahráli.
Do Pardubic nakonec putuje 5 medailí.

Nejvíce se dařilo Adélce Fridrichové, která si veze dvě zlata ze singlu a deblu s Anetkou Šverclovou. Anetka ke zlaté medaili z debla přidala ještě stříbro ze singlu, kde sehrála s Adélkou těžkou třísetovou bitvu, kde o kousek zvítězila Adélka. V mixu opravdu zabojovali a mile překvapili Vojta Mihalik s Eliškou Valskou krásným druhým místem. Vojta přidal do své sbírky ještě druhé místo v deblu s Martinem Stočkem a třetí místo v singlu.

Umístění našich hráčů/hráček:
Aneta Šverclová – 1 debl – 2 singl
Adéla Fridrichová – 1 debl – 1 singl
Eliška Valská – 2 mix
Vojta Mihalík – 3 singl – 2 debl – 2 mix
Martin Stoček – 4 singl – 2 debl

FotogalerieVýsledky