Memoriál Standy Krauze – Český Těšín

10.-12.1. 2020  se konalo tradiční GPA Standy Krauze v Českém Těšíně za početné účasti našich hráčů jmenovitě: Lucka, Pája, Michal G., Michal H., Adam, Káťa, Petr a Tomáš.

Z páteční kvalifikace se dokázali kvalifikovat Adam v singlu, Petr v deblu a Michal v singlu a mixu. Tomáš se neúspěšně snažil kvalifikovat přes talentovaného Jakuba Horáka, který pak v sobotu senzačně porazil Jiřího Krále.

V sobotních zápasech se tak ukázali všichni naši hráči, někteří úspěšně někteří s trochou smůly. V dvouhře mužů dokázal vyhrát Adam první kolo, avšak ve druhém narazil na Jiřího Loudu, se kterým už prohrál. Michal pak prohrál ve třech setech s Jaroslavem Chlubnou.

V deblových disciplínách prohráli Michal i Petr se svými parťáky první kola v koncovkách třetího setu. Tomáš došel s Lukášem Frankem až do čtvrtfinále, kde nestačili na dvojici Šída-Voráč a Michal s Kubou Skřivanem z HK došli do druhého kola, kde jim stopku vystavil pár Zahrádka-Kurz. Holkám Krpatovým se dařilo lépe, když došly se svými spoluhráčkami až do nedělních bojů. Oba páry pak prohrály s vítězkami Šikalová-Lajdová. Lucka s Bertou v semifinále a Pája s Terkou Kobylákovou ve finále. Během své cesty do finále Pája vyřadila ještě Káťu se Soňou Hořínkovou.

Ve smíšené čtyřhře prohráli Michal se Sárou již v prvním kole stejně jako Tomáš s Pájou a taky Káťa s Adamem. Do čtvrtfinále se pak probojovala Lucka s Vítkem Kulíškem, kde však prohráli s s dvojicí Budzel-Budzelová.

Všem děkujeme za reprezentaci a přejeme hodně štěstí našim zástupcům na MČR jednotlivců…

Michal G.

výsledky