Šest medailí z GPC U17 v Radonicích!

V sobotu 1.2.2020 pardubičtí hráči a hráčky Aneta Vašíčková, Apolena Bártová, Barča Kulhánková, Vojta Havlíček a Adam Burget vyrazili na GPC U17 do pražských Radonic. Cesta na turnaj do hodiny je poslední dobou spíše výjimečná, takže jsme si ji všichni opravdu užili. Turnaj se zahájil jako vždy mixy. V těch se nejvíce dařilo Anetce, která s Filipem Urbanem dokráčela až k bronzové medaili a nechybělo moc, aby to bylo ještě o kousek lepší. Adam s Apčou podlehli ve druhém kole právě Anetce, ale bylo to opravdu o chlup. Vojta s Barčou ve třetím kole narazili na pozdější finalisty Urban/Veverková, kterým podlehli 21:19 a 21:15. Škoda hlavně prvního setu, kde k vítězství chyběl jen kousek. V singlech se nejvíce dařilo Vojtovi, který porazil mj. i nasazenou dvojku turnaje Gerginova 21:18, 21:18 a pak prohrál s pozdějším jednoznačným vítězem Adamem Šulcem, ale zápas to nebyl vůbec špatný a celkové skóre 21:6, 21:13 úplně nevypovídá o délce výměn a konečný bronz byl pro Vojtu učitě zaslouženou odměnou. V singlech holek sehrála hezký zápas Anetka a prohrála až 22:20 ve třetím setu s nasazenou jedničkou Nachtmanovou. Největší úspěch jsme slavili v deblech. U kluků berou bronz Vojta s Filipem Jurčou i Adam s Petrem Krejčím. V holkách berou bronz Apča s Anetkou a ještě o stupínek výše se dostaly Barča s Veronikou Jarošovou a obě dvojice nebyly daleko i od lepšího umístění. Celkově vezeme 6 medailí, což je super. Všem gratuluji a děkuji za reprezentaci oddílu a města. MaK.

výsledky |  fotogalerie