Zlato z Kralup pro Honzu!

V sobotu 8.2.2020 se konal turnaj Kralupy Open pořádaný SK Prosek Praha. V kategorii chlapců U11 se zúčastnil pouze jediný hráč našeho oddílu Honza Stružka. Do turnaje nastoupilo celkem 20 hráčů. Největší zastoupení měly samozřejmě Pražské kluby, potom Brno a po jednom hráči Kladno a Králův Dvůr. Náš Pardubický sokolík Honza Stružka vybojoval po napínavých soubojích zlatou medaili. Jako jediný prošel celým turnajem bez porážky. Nejdelší bitva se odehrála s Natanielem Skrčeným z BaC Kladno. Pro Honzu 18:16 a 15:11. Odpoledne pokračoval pořadatel dále v turnaji U13, kterého se zúčastnila Eliška Dufková. Nakonec obsadila pěkné 17.místo z 25 zúčastněných dívek. Oběma hráčům díky za reprezentaci oddílu a města Pardubic.

FotogalerieVýsledky