Čtyři medaile s rouškami z GPA U15 :)

V sobotu a v neděli jsme v hale Univerzity Pardubice uspořádali turnaj GPA U15, kam se sjela téměř kompletní česká špička dané kategorie. Během celého turnaje se dodržovaly přísné hygienické pravidla nad rámec povinných opatření. Většina našich hráčů absolvovala poměrně tréninkově náročné „prázdniny“, tak jsme byli zvědaví, jaké budou výsledky. Singlová část turnaje asi mohla dopadnou trochu lépe, zde jsem prohráli několik zápasů, kde jsme doufali ve vítězství a v jiných jsme prohráli příliš snadno. Občas bylo vidět, že se ještě nedokážeme dobře popasovat s rolí favorita a zdaleka neukážeme vše, co umíme. Ale nakonec jsme si to vynahradili v párovkách, kde se nám zase dařilo nad rámec očekávání. Chlapecké finále čtyřhry, kde se proti sobě postavili Adam s Vojtou, toho bylo příkladem. Z párovek bereme dvě zlata, jedno stříbro a jeden bronz, což je parádní výsledek. Na závěr bych rád poděkoval všem organizátorům (včetně skvělého bufetu) za výborně odvedenou práci v náročných podmínkách. Všem hráčům gratuluji a děkuji za výbornou reprezentaci oddílu města Pardubice. MaK.

výsledky|  fotogalerie