Z Holic vezeme čtyři zlata z pěti!

Otevřeným turnajem pro kategorii U17 konečně odstartoval koloběh turnajů, který nám tak dlouho chyběl.

Do Holic vyrazila jedenáctičlenná  pardubická výprava ve složení: Adam Burget, Apča Bártová, Adélka Fridrichová, Vojta Havlíček, Pavel Jeništa, Ondra Kaplan, Barča Kulhánková, Martin Stoček, Anetka Šverclová, Denisa Valentová a Aneta Vašíčková. Největší pochvalu asi zaslouží Vojta za singlové zlato, ke kterému došel jako nenasazený hráč, dále Ondra s Déňou za zlato v mixu (opět jako nenasazení), a Adam s Pepou Cirókem a Anetka s Apčou za zlata z deblu. Celkem vezeme 9 medailí, z toho 4 zlaté :).

Všem gratuluji a děkuju za reprezentaci oddílu a města. A Milanu Ludíkovi děkujeme za předání medailí, to děti hodně potěšilo :). MaK.

výsledky |  fotogalerie