Sváteční Přerov

Ve sváteční den, 28. září, se čtveřice Vojta Havlíček, Tomáš Urbanec, Barča Kulhánková a Denisa Valentová přesunuli na pár hodin do Přerova, aby zde sesbírali všechny medaile, které mohli.

V mixech Tomáš s Denisou po docela náročném třísetovém zápase proti Tomáši Drkošovi a Lucce Skařupové (aspoň po prvním setu to tak vypadalo) a porážce nasazené jedničce, Davidu Černotíkovi a Tereze Durmiši, nastoupili proti klubovým parťákům, Vojtovi a Barče, kteří hladce proplouvali jednotlivými zápasy až k jejich finálovému vítězství.

V singlech jsme opanovali opět první místo a opět zásluhou Vojty, který ve finále porazil jedničku, Jana Bučka, který v semifinále vyřadil Tomáše, na kterého tak zbylo třetí místo. Z děvčat byla v singlech tentokrát ta úspěšnější Denisa, která porazila nasazenou jedničku Terezu Durmiši a až ve finále podlehla Lucce Skařupové v dlouhém třísetovém zápasu. Barča obsadila třetí příčku, když v semifinále podlehla již zmíněné Lucce; zadarmo to ovšem nebylo – sebrala jí alespoň jeden set.

Čtyřhry už patřily kompletně pardubickým párům. Vojta s Tomášem i Barča s Denisou propluli úspěšně až ke zlatým medailím.

Výsledky | Fotky