GPC dospělých tentokrát u řeky Metuje

Šestice badmintonistů pardubického oddílu vyobrazená výše vyměnila nedělní lenošení za komorní turnaj v prochladlé hale v Novém Městě nad Metují. Zleva: Lukáš Wsól, Adam Burget, Michal Hamáček, Kuba Skřivan, Peca Janoušek a Denča Valentová. Účast sice nebyla z největších, ale bylo se opravu na co dívat: V první řadě třeba ocenit Adama v singlu za překvapivé vyřazení turnajové jedničky Nývlta (SK Prosek Praha)! Skvělý zápas! Za zmínku rozhodně stojí i Péťův cenný postup do finále (mimochodem i přes zmíněného Adama), kde už nestačil na Kubu, který si tak poměrně jistě odváží celkové vítězství.

Déně se dařilo v mixovém páru s Vojtěchem Frantou (Meteor Praha), kde po napínavých soubojích podlehli těsně až ve finále. V pánské čtyřhře celkově vyhráli Míša s Kubou, když ve finále po boji pomstili předchozí prohru Péti a Lukáše.

Díky všem za reprezentaci!

Martin J.

výsledky