GPC dospělých v Hradci Králové

Pravda, moc se nás v Hradci nepotkalo, zejména dámská populace se dostavila vcelku nepatrně. Ale na druhou stranu opět se bylo v uvolněné adventní atmosféře na co dívat. Pardubičtí, jak již obrázek napovídá, přijeli v osmi, zleva Kuba Skřivan, Míša Hamáček, Lukáš Wsól, Petr Janoušek, Matěj Ehm, níže pak Pája Krpatová a Róza a Apolenka Bártovy.

Dámský debl se nesehrál vůbec, zato dvouhru si holky zahrály ve skupině, a tudíž každá po čtyřech zápasech a umístily se stejně jako na fotce, když Pája skončila druhá, Rozárka třetí a Apča čtvrtá. Singly pánské přinesly skvělá (pardubická) semifinále, ve kterých po bojích vyhráli Míša nad Matějem a Kuba nad Péťou. Nejvíc bodů si pak odnesl po houževnatém výkonu Michal. Čtyřhrové finále ovládli opět naši zástupci, konkrétně Kuba s Michalem přemohli Péťu s Lukášem. Mix si (bohužel jen za poloviční body) pohlídali Pája s Matějem. Gratulujeme k získaným umístěním a děkujeme za reprezentaci oddílu!

Martin J.

výsledky