Z pražských Letňan vezou naši nejmladší stříbro a bronz

V sobotu se v BB Arena Letňany uskutečnil turnaj kategorie U11. Do metropole vyrazila čtyřčlenná skupinka ve složení Katka Pištorová, Dominika Dufková, Valča Burgetová a chlapeckou část reprezentoval Jirka Holeček.

Hrálo se švýcarem, na 4 kola, celkem se turnaje zúčastnilo 20 chlapců a 20 dívek.

Valerka si odváží z Prahy stříbro, Dominika bronz, Káťa se umístila na pátém místě a Jirka obsadil osmé místo. 

Perličkou celého turnaje je Valinčina stříbrná medaile, přestože během celého turnaje neprohrála ani set. Bohužel o stříbru rozhodlo pouze nalosování protihráčů, což je bohužel trochu škoda. Občas je fajn místo IT techniky použít i trochu selského rozumu :). Ale nevadí, hlavně, že si všichni hezky zahráli a ukázali, co umí.

Všem velká gratulace….

výsledky | fotogalerie