Pardubická stopa v Trenčíně na Slovak Open

Ve dnech 2. – 4. 3. 2022 se konal poblíž Trenčínského hradu mezinárodní turnaj dospělých Slovak Open 2022 kategorie Future Series. Za náš oddíl startovali Tomáš Skála a Lucka Krpatová. Ve smíšené čtyřhře sice dostali na budku od 7. nasazeného páru z Honkongu, ale na prasata jednoznačně vyhráli. Ono je třeba přiznat, že turnaji dominovali právě asijští atleti. Ve čtyřhře žen Lucka a Kačka Zuzáková nezvládly svůj úvodní zápas proti Polkám. Prohrály na body i na prasata. Tomášovi a Filipu Budzelovi se ve čtyřhře mužů moc nedařilo, taky proti Polákům. Filip byl z této spolupráce velmi nadšený, prý, že si to moc rád zopakuje, ale až nebudou hrát jako hvězdičky. Přestože to tentokráte výsledkově neklaplo, děkujeme za zahraniční reprezentaci.

LK

výsledky | fotogalerie