Petr Janoušek zlatý na GPB dospělých v Mostě 🥇🍾

Na poslední GPB dospělých (28. 5.) před letními prázdninami měli původně vyrazit tři naši zástupci, ale zranění Vojty Havlíčka stopnulo i cestu jeho parťáka Toma Urbance. Takže si to nakonec do pěkné haly Baníku Most v brzkých ranních hodinách namířil pouze Petr Janoušek, hlavně s cílem dobrého výsledku v deblu. A to se nakonec splnilo dokonale. Po rozcvičce v singlu s bilancí 1:1 se rozjela soutěž i ve čtyřhrách. Péťa nastoupil se svým stálým parťákem Pavlem Maňáskem a jako nasazené dvojky čelili nelehkému a hlavně nevyzpytatelnému losu. Postupně ale porazili mezinárodní duo Šída/Yefimov, sehranou hamerskou dvojici Brázda/Volf a nakonec i velmi útočně naladěný pár Cirók/Hrazdíra. Super výsledek a současně nespočet vyzkoušených herních situací! Navíc se celý turnaj stihl v příjemné atmosféře odehrát během jednoho dne, což je taky fajn a tak jsme mohli přijet domů i s výhrou v podobě lahve sektu před sobotní 22. hodinou 🙂 Díky opět za výbornou reprezentaci oddílu a města Pardubice!

Martin J.

výsledky | fotogalerie