Domácí GPB U15

V sobotu 4. června 2022 jsme uspořádali poslední předprázdninový turnaj – GPB U15. Původně dvoudenní turnaj se jako mávnutím kouzelného proutku proměnil v jednodenní. Velké množství hráčů, ač se původně na béčka řádně přihlásilo, se rozhodlo těsně před turnajem se odhlásit; většinou z důvodu účasti na pražském mezinárodním turnaji dětských kategorií.

Největší úspěchy na turnaji slavil Kryštof Ježek. Druhé místo v singlu, první v deblu (s Martinem Hyklem) další první v mixu (s Julií Königovou) jsou slušným úspěchem.

V singlu se snažil zabodovat i Vojta Kubát, který se probojoval až do čtvrtfinále; v deblech se svým partnerem Davidem Švábem podlehli již v základním kole. Martin Hykel se bohužel přes první kolo singlů nedostal; v mixu se s Eliškou Dufkovou dostali do osmifinále. Eliška Dufková ve dvou předešlých dnech v Praze ztratila část své energie a singlových sil neměla víc než na osmifinále; v deblech ji a její partnerku Kláru Fliglovou soupeřky zastavily již v prvním zápase.

Takže další turnaje zase na podzim!

Výsledky | Fotogalerie