Zlato a stříbro pro Pepu Horáčka na MČR veteránů!

Foto © Super Stars Most

Parádních výsledků dosahuje náš oddíl nejen v žákovských kategoriích. Dokonce nejen v kategorii U35. My máme šampióny i mezi zralými a duchem stále mladými muži 🙂 Letošní Mistrovství ČR veteránů přivítalo dva pardubické zástupce: pana předsedu a taky Ervína Ehma. Nevíme, jaké byly před turnajem kursy u sázkových kanceláří na výsledky obou pánů, nejspíše proběhly nějaké interní sázky… Ať už to bylo jakkoli, naši chlapci zahráli skvěle. Pepa Horáček tak výtečným způsobem, že po výhrách ve skupině a ve finále ovládl singl v kategorii 65+ a zaslouženě si odvezl zlato a titul Mistra republiky!!! No a ani to mu nestačilo, když získal stříbro s Karlem Kunderou v mladší kategorii ve čtyřhře, což je také výjimečný výsledek. A když přidáme bronzovou medaili pro Ervína Ehma ze čtyřhry (s Martinem Sokolem) a cenné čtvrtfinále ve dvouhře, je jasné že pardubická výprava byla velmi úspěšná. Oběma hráčům letí velká gratulace za tyto obdivuhodné výsledky s přáním pevného zdraví a elánu do dalšího sportování.

Martin J.

výsledky | fotogalerie pořádajícího oddílu