Honzík Stružka stříbrný a bronzový na GPB U13

O víkendu 28. – 29. 5. 2022 se konal v Praze – Vinoři turnaj Grand Prix GPB U13, kterého se zúčastnili nejlepší hráči ČR v této kategorii. Nás oddíl reprezentoval tentokrát jen Honza Stružka. Na turnaji se mu nevedlo vůbec špatně. Spolu s Michaelou Fedorkovou z Brna, jeho nynější partnerkou v mixu, postoupili až do nedělního semifinále. Nastoupili proti Šimonu Bezděkovi a Elen Absatzové, výhra 21:19 a 21:9 je poslala do finále. Tam bohužel podlehli dvojici Františku Vrchotickému a Pavlíně Hermannové 11:21 a 8:21. V singlu Honza postoupil také do nedělního semifinále, kde narazil na turnajovou jedničku a pozdějšího vítěze turnaje Františka Vrchotického, na kterého už herně nestačil. V deblu vyzkoušel poprvé hru s Tomášem Klapalem z Rychnova nad Kněžnou. Vypadli ve druhém kole, když narazili na bratry Alberta a Johana Kňazovčíkovy. Děkujeme za vzornou reprezentaci.

VS

výsledky