Vojta Havlíček nominován na Evropský olympijský festival mládeže

Našemu Vojtovi se dostalo privilegia reprezentovat oddíl, město a celou Českou republiku na XVI. Evropském olympijském festivalu mládeže (EYOF) ve slovenské Banské Bystrici. Evropský olympijský festival mládeže pořádají ve spolupráci s hostitelskými městy Evropské olympijské výbory, které mají na akci i exkluzivní práva. EYOF je největší evropskou multisportovní akcí pro mladé sportovce ve věku od 14 do 18 let. Sportovci se v letních i zimních sportech setkávají ve dvouletých cyklech v lichých letech. EYOF se koná pod záštitou Mezinárodního olympijského výboru. Vojtova účast je o to cennější, že v badmintonu je nominován za naši zemi pouze on a jeho parťačka do mixu Lucka Krulová. Toť vše! Cíle mají být vysoké, proto mu přejeme zlatou medaili a parádní zážitky z této letní akce. Vojta do turnaje vstoupí v pondělí 25. 7. 2022.

Odkaz na stránky EYOF

Článek na Czechbadminton.cz

Výsledky (včetně Live Score)