Oddíl začal používat novou klubovou platformu EOS

Oddíl badmintonu začal používat novou klubovou platformu EOS. Systém pomůže všem členům i vedení oddílu při komunikaci a organizaci všech událostí pořádaných oddílem. Najdete zde kalendář událostí, týmovou zeď, budete zde mít přehled o vašich platbách, můžete sebe nebo své děti omluvit z tréninku nebo se můžete přihlásit na některé z akcí, které pořádáme. S klubovou platformou můžete pracovat také z mobilní aplikace.

Stávající členové

Prosím neprovádějte novou registraci – ta je určena pouze pro nové členy.

Současní členové oddílu, kteří zatím nemají do klubové platformy přístup, musí o vytvoření účtu požádat vedení oddílu. Prosím vyplňte pro tento účel jednoduchý formulář.

Prosím hráče či jejich rodiče, kteří začali či začnou chodit na tréninky poprvé až od září 2022, aby vyplnili elektronickou přihlášku.

Poté počkejte na pozvánku pro vytvoření uživatelského účtu, která Vám dorazí do e-mailové schránky. Prostřednictvím odkazu, který v pozvánce najdete si pak svůj účet sami vytvoříte.

Noví členové

Vyberte si z naší nabídky tréninků a vyplňte elektronickou přihlášku.